بسم الله الرحمن الرحیم

امروز اسلام به یکایک سربازان خود در عرصۀ جهاد تبیین علمی نیاز دارد/ مهارت‌های پژوهشی و شیوه‌های تحقیقات دینی را به طلاب جوان بیاموزیم. مدیر حوزه‌های علمیه

حجت الاسلام محمد فیاضی با اشاره به آثار ارسالی به چهارمین جشنواره استانی علامه حلی در یزد گفت: ارزیابی اجمالی آثار ارسالی به جشنواره آغاز شده است.

به گزارش خبرگزاری حوزه، معاون پژوهش حوزه علمیه استان یزد با بیان اینکه سال گذشته سن افراد شرکت کننده در این جشنواره 40 سال بود افزود: بر این اساس تعداد آثاری که در بخش خواهران به دبیرخانه رسید ، بیش از 840اثر بود که از این تعداد 490اثر به افراد 31سال به پایین متعلق داشت.

وی خاطر نشان کرد: در بخش برادران 212 اثر رسید که از این تعداد 198اثر به طلاب زیر 31 بود.

حجت الاسلام فیاضی با اشاره به اینکه در سال جاری تعداد آثار رسیده به جشنواره تا سن 31 سال در بخش خواهران 512 اثر بود که نسبت به سال گذشته 5درصد رشده داشته است اظهار داشت: در بخش برادران 366اثر رسید که نسبت به سال گذشته 85رشد داشته است.

معاون پژوهش حوزه علمیه استان یزد تصریح کرد: امیدواریم با توجه به علاقه طلاب به حضور در جشنواره امیدواریم شاهد آثاری کیفی بیشتر و بهتری نسبت به دوره های گذشته جشنواره علامه حلی باشیم که در سال گذشته نیز باتوجه به آثار خوبی که ارائه شد، 4اثر طلاب یزد به صورت کتاب به علاقمندان اهدا شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *