بسم الله الرحمن الرحیم

امروز اسلام به یکایک سربازان خود در عرصۀ جهاد تبیین علمی نیاز دارد/ مهارت‌های پژوهشی و شیوه‌های تحقیقات دینی را به طلاب جوان بیاموزیم. مدیر حوزه‌های علمیه

🔹 این اثر با همکاری «دبیرخانه حمایت از پژوهش‌های مورد نیاز نظام اسلامی»، «پژوهشگاه حوزه و دانشگاه» و «دانشگاه شاهد» منتشر شد.

🔸 درباره اثر: جنسینگی بخش مهمی از وجود انسان را تشکیل می‌دهد که همچون ابعاد دیگر نیازمند پرورش صحیح و سلامت‌بخشی به آن است. با توجه به نیرومندی بسیار میل جنسی، همواره به عنوان پرچالش‌ترین مسئله در زندگی محسوب می‌شود که اگر به درستی مدیریت نگردد، فرایند رشد را با مشکل، تربیت را ناکارآمد و سلامتی را با اختلال مواجه می‌سازد.

💠 این کتاب که به مسئله تربیت و سلامت جنسی با رویکردی اسلامی و روان‌شناختی می‌پردازد، منطبق با یکی از سرفصل‌‌های دکترای خانواده و سلامت جنسی است. از امتیازات آن، دیدگاه تخصصی، روزآمدی، جامعیت، مبتنی بر مبانی و آموزه‌های اسلامی و بهره‌مندی از یافته‌‌های علمی می‌باشد. ازاین‌رو، می‌تواند مورد استفادة اندیشه‌ورزان در این عرصه قرار گیرد. نقطة ممتاز این اثر، نگاه تحولی و برنامه‌محور به جنسینگی در تمام دوران زندگی و ارائه الگوها و روش‌های تربیت جنسی سلامت‌‌آفرین، مبتنی بر نیازها، چالش‌ها و تکالیف رشدی هرکدام از دوره‌های کودکی، نوجوانی، جوانی و پس از ازدواج است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *